Ярмаркували  та на ЗСУ кошти збирали

Дата: 28.08.2022 16:23

Фото без описуСьогодні в місті з нагоди Дня громади відбувся благодійний ярмарок «В ЄДНОСТІ МИ СИЛА!!!». Кошти від благодійної акції будуть передані на потреби ЗСУ.

До ярмарку долучились не лише жителі громади, а й переселенці з регіонів, де проходять військові дії.

Відвідувачі ярмарки могли посмакувати різноманітними виробами, виготовленими дбайливими руками господинь: пиріжками з усіляким начинням, вишуканими тістечками та печивом, імбирними пряниками, попкорном. Придбати обереги з солоного тіста, з бісера, кульки та різноманітні цікаві сувеніри. Помилуватись світлинами від місцевого майстра.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

І який же ярмарок без розваг. Всі охочі могли позмагатись у вправності стрільби у тирі, а дітки покататись на гірці та попригати на батуті.

Нажаль учасників ярмарки цього разу було лише 7 осіб і зібрана сума невелика – всього 3 тисячі. Але сподіваємось, що наступного разу учасників буде більше, адже ця акція дуже сподобалась і учасникам і гостям ярмарку.