Допомога нашим воїнам

Дата: 30.09.2022 17:22

ДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ФРОНТОВИМ РАЙОНАМ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

Забезпечено 6 військовослужбовців, які відправляються на фронт сухпайками та ліками.

Передано військовослужбовцям на Харківщину та Донеччину: продукти харчування, солодку випічку, каву, чай, цукор, засоби гігієни, маскувальну сітку, саперні лопати, окопні свічки і підставки до них, теплі кофти.

Придбано через БО "Єдність та порозуміння" парафін для виготовлення окопних свічок та запчастини для ремонту автомобілів, які направлені військови

Через волонтерів:

Мамайсурова Юрія передано військовим на Донеччину продукти харчування, мариновані овочі.

Лупаїна Ярослава відправлено військовим ЗСУ продукти харчування та солодку випічку.

ЩИРА ПОДЯКА :

Ярославу Лупаїну, Юрію Мамайсурову за доставку гуманітарної допомоги в зону військових дій.

Сергію Хроменку за надану каву, яка буде передана військовим.

Працівникам закладів освіти громади за виготовлення вареників для наших захисників.

Працівникам виконавчого комітету за виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок і підставок під них.

Мешканцям громади за:

- надану скляну тару для приготування тушонки;

- за приготування домашньої їжі нашим захисникам;

- за пошиття балаклав та виготовлення окопних свічок;

- за передачу отриманого борошна, у вигляді гуманітарної допомоги, на потреби ЗСУ.

Волонтерам та всім небайдужим громадянам, які підтримують та надають допомогу вимушеним переселенцям, долучаються до збору гуманітарної допомоги Збройним Силам України та постраждалим від війни регіонам, а також здійснюють іншу благодійну діяльність.

Всім, хто перераховує кошти благодійній організації "Єдність та порозуміння".