Легкоатлетичний крос ''Золота осінь''

Дата: 06.10.2022 15:07
Кількість переглядів: 121

Теплого жовтневого дня юні легкоатлети загальноосвітніх шкіл нашої громади взяла участь в змаганнях з легкоатлетичного кросу "Золота осінь", який відбувся 5 жовтня у міському парку відпочинку з нагоди Дня Захисника і Захисниці України та 78-річниці визволення Черкаської області, України від фашистських загарбників.

 

Захід розпочався з урочистої частини та хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії росії проти України. З привітальним словом звернулася начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради Валентина ДРОЗДОВА, яка побажала учасникам міцного здоров'я, мирного неба над головою та досягнення нових спортивних вершин.

 

До привітань також долучилася представник Всеукраїнського центру "Спорт для всіх" з міста Києва Анастасія МИХАЙЛОВСЬКА та на локації "Активний парк" провела з юними сортсменами  розминку перед забігом.

Змагання проходили під загальним керівництвом відділу у справах сім`ї, молоді та спорту. Безпосередньою організацією змагань займався тренерсько-викладацький колектив Ватутінської дитячо-юнацької спортивної школи.  

 

Оргкомітет висловлює подяку всім вчителям фізичного виховання за активну участь в проведені змагань. Загалом на бігові доріжки вийшло 150 учасників: 94 юнаки та 56 дівчат. Змагалися спортсмени у різних вікових групах з 2 по 11 класи.

 

Переможцями серед дівчат стали:

серед здобувачів освіти 2-3 класів  - Трамбовецька Поліна (початкова школа);

серед здобувачів освіти 4-5 класів – Зубенко Олександра (ліцей № 1);

серед здобувачів освіти 6-7 класів – Музика Поліна (ліцей № 1);

серед здобувачів освіти 8-9 класів – Мироненко Вікторія  (ліцей №2).

Серед юнаків перемогу здобули:

серед здобувачів освіти 2-3 класів – Авраменко Максим (гімназія №1);

серед здобувачів освіти 4-5 класів – Поліщук Максим (ліцей № 1);

серед здобувачів освіти 6-7 класів – Пухальський Нікіта (гімназія № 1);

серед здобувачів освіти 8-9 класів -  Полозов Дмитро (ліцей № 1);

серед здобувачів освіти 10-11 класів  - Глушко Олександр (ліцей № 1) 

Всі переможці та призери легкоатлетичного кросу були нагороджені грамотами та медалями  від  відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Ватутінської міської ради.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора