Депутатська робота сьогодні була оперативною та плідною

Дата: 27.10.2022 15:48

Фото без описуСьогодні в сесійній залі Ватутінської міської ради відбулося засідання 31 – ї чергової сесії міської ради на яке прибуло 18 депутатів. Головував на засіданні міський голова Олександр Заборовець.

Порядок денний сесії складався з 17 питань, які попередньо депутати опрацювали  на спільному засіданні профільних депутатських комісій.

На сесії всі рішення більшістю голосів були підтримані: внесено зміни до бюджету міської територіальної громади, до комплексної Програми "Турбота" на 2021 – 2027 роки, до Програми розвитку житлово – комунального господарства та благоустрою Ватутінської міської територіальної громади на 2022 рік,  до Положення про відділ юридичного та правового забезпечення виконавчого комітету Ватутінської міської ради, заслухано звіти голів профільних депутатських комісій за 2021 рік, розглянуті питання регулювання земельних відносин та опрацьовано низку інших питань.

Фото без описуФото без опису

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті Ватутінської міської територіальної громади за посиланням  -  https://vatutine-gromada.gov.ua/31a-sesiya-27102022-15-46-36-27-10-2022/