Увага! Важлива інформація

Дата: 12.12.2022 14:57
Кількість переглядів: 115

Фото без описуШановні мешканці територіальної громади!

Акціонерне товариство "ЧЕРКАСИГАЗ" звертає вашу увагу, що з наближенням похолодання та ушкодженням електромереж почастішали випадки використання населенням, в тому числі і у багатоповерхових житлових будинках, побутових газових балонів із зрідженим газом, які є не лише єдиним джерелом енергії, а й джерелом підвищеної небезпеки.

У зв’язку з прогнозованою холодною зимою, відключенням електрики збільшився попит на побутові газові балони великого об’єму. З метою економії їх заправляють АГЗА та АГЗС, які не мають дозвільних документів. При цьому використовуються вживані побутові газові балони які не опосвідчені, не пройшли своєчасного випробування, не перевірені на герметичність та можуть бути пошкодженими.

Такі дії є недопустимим та грубим порушенням правил безпеки. Оскільки такі балони не призначені для використання та зберігання в багатоквартирних житлових будинках, в тому числі і на балконах.

Наголошуємо, коли побутовий газовий балон, заправлений при низькій температурі (в холодну пору року), переміщаються у тепле приміщення при різкому контрасті температур газ раптово починає розширюватися від тепла, що призводить до вибуху балону.

Тому, звертаємось до усіх мешканців об’єднаної територіальної громади, не нехтувати своєю безпекою та безпекою ближніх і неухильно дотримуватись вимог при користуванні побутовими газовими приладами у побуті.

Пам’ятайте, тимчасовий комфорт не вартує житті та здоров'я ваших рідних близьких людей.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень