ЖИВЕМО БЕЗ БОРГІВ!

Дата: 03.04.2023 08:35
Кількість переглядів: 95

Фото без опису🔸 Товариство з обмеженою відповідальністю «Київська муніципальна служба», що надає послуги з поводження з побутовими відходами у Ватутінській міській територіальній громаді, звертається до жителів громади з проханням вчасно сплачувати за отримані послуги.

✅ Зі слів директора ТОВ «КМС» Вікторії Вадіс - «Маємо зараз доволі непросту ситуацію з розрахунком мешканців за вивезене сміття. Сума боргу за 2022 рік становить 328 146 гривень».

️ - В процесі своєї життєдіяльності, сміття продукує кожен мешканець. Рівень накопичення побутових відходів в останній час виріс в рази завдяки особливостям сучасної життєдіяльності. Це і велика кількість різноманітних упаковок, і побутових предметів, тощо. Це гори сміття! На превеликий жаль, за вивіз сміття сплачують не всі мешканці. Також є  досить багато боржників  з боку ФОПів, підприємств та інших юридичних осіб. Не сплачуючи кошти за сервіс з вивезення сміття, люди самі ж наражають себе на сміттєвий колапс.

️ - Адже, у свою чергу,  підприємство може опинитись в такій ситуації, що не буде мати змогу купувати пальне для вивезення побутових відходів, ремонтувати автотранспорт, сплачувати заробітну плату, - коментує керівниця.

❗️ Шановні жителі громади! Вчасно і повністю сплачуйте за послуги збору та вивезення  сміття. Закликаємо всіх, без винятку, дбати про чистоту  та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми разом забезпечимо чистоту і порядок, де проживають наші родини та наші діти.

З повагою директор ТОВ «КМС» Вікторія Вадіс


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень