Україна відзначає першу річницю початку визволення українських земель від рашистських загарбників

Дата: 04.04.2023 15:11
Кількість переглядів: 74

Вже більше року, як розпочалось повномаштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України і більше дев’яти років як триває війна проти нашої країни, відправною точкою якої є окупація москвою Криму.

Фото без опису

Але потужні зусилля Збройних Сил України, цивільного населення, волонтерів  після 24 лютого не дало ворогу жодного шансу реалізувати свої загарбницькі плани  по захопленню всієї України. В короткі терміни наші воїни розпочали поступове, але невпинне звільнення рідної землі від окупантів, відлік якого почався з деокупації півночі країни.

Перша річниця початку героїчного визволення українських територій припадає на кінець березня та початок квітня і є свідченням вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.

Визволення півночі держави та стійкість України загалом були забезпечені, зокрема, завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це – волонтери, журналісти, транспортники і багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу тощо. Від перших годин повномасштабного вторгнення війна для українців стала справді народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв – людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.

Вся країна стала єдиною родиною, яка відстоює споконвічні цінності – волю і незалежність. З перших годин 24 лютого колишні учасники АТО/ООС та багато українців з практичним і теоретичним військовим досвідом одягли військову форму, волонтери, якими стали практично всі українці, допомагали евакуйовувати мирне населення із зон бойових дій, забезпечували захисників амуніцією, продуктами харчування, гігієни, транспортом та іншими необхідними речами, опікувались внутрішньо переміщеними особами.

З перших днів війни на захист України стали і жителі нашої громади: добровольці, мобілізовані, ті, хто має досвід військових дій  під час АТО/ООС.

У громаді розпочався потужний волонтерський рух який триває і нині. Це вже стало свідомою необхідністю допомагати нашим захисникам, адже кожен мріє про найшвидшу перемогу. Громада стала  також прихистком для багатьох внутрішньо переміщених осіб, які рятувались від «руського міру» і вимушені були покинути рідні домівки.

На бік України став також весь цивілізований світ. Про це свідчить потужна підтримка України міжнародним співтовариством, а також визнання міжнародною спільнотою того факту, що сьогодні Україна стоїть на захисті єдиної, демократичної Європи, основоположних цінностей цивілізованого світу.

І хоча війна ще триває, ні в кого немає сумніву, що вся до єдиного клаптика українська земля буде повернута, що в кожному населеному пункті вільної від ворога  України буде майоріти синьо-жовтий Державний Прапор, що розпочате минулого року визволення завершиться беззаперечним вигнанням ворога і  Перемогою.

А зараз молимось, допомагаємо і тримаємо стрій!

Славимо Героїв, Україну і ЗСУ.

З повагою міський голова  Олександр Заборовець


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень