Найдорожчий скарб  кожного народу -  це його діти

Дата: 21.04.2023 15:55
Кількість переглядів: 65

️Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто потребує допомоги.

Фото без опису

️ Людська доброта, співчуття і співпереживання не мають обмежень і кордонів. Це ще раз довів  Благодійний фонд ″Фонд громад ″Рідня″, за участю партнерів «Медична та благодійна допомога ″Франція – Україна″,   компанії  ″Сан Агро Україна», кредитної спілки ″Вигода″,  який надав  благодійну гуманітарну допомогу брендовими речами неповнолітнім дітям Ватутінської міської територіальної громади, батьки яких загинули або пропали безвісті під час повномасштабної агресії росії

Фото без опису

️ Службою у справах дітей виконкому Ватутінської міської ради було отримано та видано адресну благодійну допомогу матерям дітей зазначеної категорії.

Фото без описуФото без описуФото без опису

️ Дуже приємно працювати з людьми, які вболівають за дітей надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, дарують не просто матеріальні цінності,  а дають надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

️ Виконавчий комітет  Ватутінської міської  ради висловлює благодійній організації  Фонд громад″Рідня″та їхнім партнерам щиру вдячність за допомогу дітям нашої громади, за турботу і підтримку.

️ Нехай ваша доброта  і щедрість повернуться сторицею.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень