Перша толока на пляжі результативна

Дата: 23.05.2023 11:27
Кількість переглядів: 66

🟢  Працювали дружно і потужно, тому намічені завдання на перший день толоки на міському пляжі виконали швидко.

Фото без опису

🟢  Керівництво громади, працівники структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, освітніх та спортивних закладів та центру соціальних служб зробили багато корисної роботи: викосили траву, яка відразу збиралась і складувалась, підрізали кущі та дерева, підготували піщаний майданчик  для завезення чергової партії піску.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🟢  Частину зібраної трави та сміття було навантажено на транспортний засіб, наданий Ватутінським виробничим управлінням житлово-комунального господарства, та вивезено у визначене місце. Залишок згодом буде вивезено.

Фото без опису

🟢  Приємно, що у місті таки знайшовсь активний молодий чоловік, з непідпорядкованих установ, який також долучився до акції з прибирання відпочинкової зони біля річки і за це йому велика подяка. Як щира подяка всім, хто взяв участь у прибиранні пляжу.

Фото без опису

🟢  Сподіваємось, що на наступну акцію небайдужих людей збереться більше, адже роботи ще не закінчені. Попереду встановлення ігрових та спортивних споруд, лавок та парасольок, які потрібно буде пофарбувати. Тому чекайте на запрошення. Вже скоро…

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень