5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Дата: 05.06.2023 09:55
Кількість переглядів: 40

Фото без опису🍀 15 грудня 1972 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.

🍀 Його ціль – привернути увагу людей до проблем довкілля, а також спонукати політиків та простих громадян вживати конкретних заходів щодо охорони довкілля, аби зростаюче навантаження на природні системи життєзабезпечення планети не сягнуло критичної точки, протидіяти негативним змінам у навколишньому середовищі.

 

🍀 Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення середовища, в якому проживає. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Прищеплення екологічної культури сьогодні – запорука збереження здоров’я майбутніх поколінь.

 

🍀 Святкування цього Дня допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні ставлення людини до природніх ресурсів.

 

🍀 Ми всі однаковою мірою відповідальні за планету, тому маємо використовувати будь – які можливості задля збереження навколишнього середовища. Разом ми здатні зробити довкілля кращим, не забувати про його охорону та збереження природних скарбів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень