Звернення міського голови з нагоди Дня скорботи тa вшанування пам'ятi жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 01:34
Кількість переглядів: 56

Фото без опису🔹🔸 В цей скорботний день ми вкотре повертаємось до трагічних подій Другої світової війни, яка увірвалась на нашу землю 22 червня 1941 року, коли  війська нацистів перейшли кордон держави і розпочали свій кривавий марш, який тривав довгих чотири роки.

🔹🔸 Вони хотіли в кроткі терміни захопити наші землі та встановити панування арійської раси. В перші місяці війни, не готова до оборони країна, втрачала села і міста, армія відступала. Але накопичуючи злість проти ворога, яка давала сил вистояти, зібратись та дати належний відсіч ворогу, наші війська перейшли в наступ і переломили хід війни.

🔹🔸 В цьому кривавому збройному конфлікті найбільше постраждала Україна. Їй судилося стати великим полем бою, землею, яка спливала людською кров’ю. Фашисти тероризували мирне населення, проводили масові розстріли, каральні акції проти тих, хто не корився їх волі.

🔹🔸 Але наперекір всім планам ворога, наші діди і прадіди з тяжкими боями дійшли до Берліну та вибороли право жити на своїй землі, і не бути рабами. І наш святий обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто став жертвою нацизму, хто впав на полі бою, хто згинув у таборах смерті, хто жертвував найдорожчим задля того, щоб наша земля була вільною від будь-якого завойовника. Ми низько вклоняємося перед ветеранами Другої світової, які пройшли вогненними дорогами війни, і подарували прийдешнім поколінням мирне життя.

🔹🔸 Мирний плин історії був порушений у 2014 році, коли російські окупанти посягнули на наші землі і захопили частину східних областей країни та анексували Крим. Вкотре в українські родини слово "війна" увірвалося ще й в лютому 2022 року. І вже дев'ять років скривавлена ранами Україна у вогні. Вже довгих 9 років  мужні захисники і захисниці боронять свою державу, відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність, поступово повертаючи своє.

🔹🔸 Але путінським прихвостням ніколи не зламати наш вільний дух, адже на захисті стоять справжні патріоти, професіонали та люблячі свою землю бійці. Тому перемога в цій війні буде нашою.

🔹🔸 Щиро дякую мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні. Бажаю всім миру, єдності, сили та стійкості, міцного здоров’я, щасливого життя та якнайшвидшої Перемоги. І хай оберігає нас всіх Господь від бід і неприємностей.

🇺🇦 Слава Україні! Слава ветеранам Другої світової війни! Слава Збройним Силам України! 🇺🇦

З повагою міський голова Олександр Заборовець


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень