Нагадуємо – іде війна…

Дата: 08.09.2023 14:25
Кількість переглядів: 52

Фото без описуНагадуємо для тих, хто ігнорує вимоги законодавства пов'язані із запровадженням на території України воєнного стану.  Хочемо нагадати про комендантську годину, яка в області наразі діє з 00.00 до 04.00.

У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень, за винятком періоду, коли оголошується "повітряна тривога" і люди прямують до укриттів.  

Також відповідно до розпорядження обласної військової адміністрації на території Черкаської області встановлено загальний режим роботи усіх закладів громадського харчування та дозвілля до 22 години 00 хвилин.

Проте до місцевої влади все частіше надходять повідомлення  про те, що й після 22:00 деякі заклади працюють, під час комендантської години в місті чути, як люди гуляють, їздить різноманітний транспорт, життя не затихає, а продовжує вирувати.

Тому наголошуємо – встановлені обмеження та "комендантська година" запроваджені задля нашої з вами безпеки, і поки країна знаходиться у стані війни, дотримуватись їх – це наш громадянський обов'язок.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень