День усиновлення тепер відзначається 17 вересня!

Дата: 15.09.2023 16:39
Кількість переглядів: 91

Усміхнені мати, батько та 2 дітейУ зв'язку з реформою церковного календаря в Україні, день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, з 2023 року відзначається 17 вересня.

28 липня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Указ про перенесення Дня усиновлення з 30 вересня на  17 вересня.

Відповідно до повноважень службою у справах дітей здійснюється належний контроль за умовами  проживання та виховання усиновлених дітей на території громади. Напередодні Дня усиновлення працівники служби у справах дітей відвідали сім’ї усиновлювачів. З’ясовано, що вони у повній мірі забезпечують потреби дітей, сприяють розвитку їх здібностей, готують до самостійного життя. Наразі на території громади всього 11 усиновлених дітей, а протягом 2022 року за межі України задля безпеки дітей виїхали 5 сімей з шістьма дітьми.  Вони змушені були пристосовуватись до нових умов життя, менталітету та законодавства країни, в яку потрапили. Сучасні засоби зв’язку дозволяють підтримувати з ними постійний контакт, володіти інформацією про стан справ. МЗС України повідомлено про країну перебування  усиновлених дітей  та необхідність взяття їх на консульський облік.

Незважаючи на правовий режим воєнного стану, служба у справах дітей продовжує роботу щодо пропаганди національного усиновлення, пошуку дітей для усиновлення. Так, у 2022  та у 2023 роках  на території громади відбулось усиновлення по одній дитині нашими мешканцями. Дітки, що були позбавлені батьківського піклування, наразі оточені любовю усиновлювачів, проживають у достатку.

Чужих дітей не буває! Продовжуємо шукати сім’ю для кожної обездоленої дитини.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень