30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2023 08:00
Кількість переглядів: 33

Фото без описуЩиро вітаємо працівників бібліотечних закладів громади з професійним святомВсеукраїнським днем бібліотек!

 

Бібліотечна справа має древні корені, адже за історичними даними перша бібліотека виникла ще 8000 років тому. Та й нині, у час комп'ютерізації та розвитку інформаційних технологій, бібліотеки не втрачають своєї актуальності.

 

З кожним роком бібліотечні фонди поповнюються і потрібно мати неабияку ерудицію, талант, знання, терпіння, щоб у скарбниці вікової мудрості знайти саме ту книгу, яка буде цікавою читачу, знати психологію людини, щоб зрозуміти, який жанр принесе їй найбільше задоволення від прочитаного.

 

Мудрі, яскраві й неповторні бібліотекарі – це душа бібліотеки! Їх місія – зберігати диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу, створювати ауру добра і душевного тепла. Вони першими дізнаються про новини у світі інформації., вміло в ній орієнтуються та несуть людям радість спілкування з книгою. 

 

То ж щиро бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. Низький уклін вам за працю, ентузіазм, безкорисність, за теплоту сердець і відданість бібліотечній справі.

 

Нехай не заростає дорога до бібліотек, а стає ще більш широкою та збільшується коло поціновувачів книги.

 

З повагою міський голова Олександр ЗАБОРОВЕЦЬ, колектив Ватутінської міської ради та виконавчого комітету

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень