На черговій сесії ухвалено 17 рішень

Дата: 28.09.2023 16:29
Кількість переглядів: 59

Фото без описуДепутатська праця – це кропітка громадська діяльність, яка вимагає часу, наполегливості, уважності, знань для прийняття правомірних, виважених і корисних для громади рішень.

Тому колективний розгляд питань порядку денного на спільних засіданнях депутатських комісій вже неодноразово давав позитивний результат.

Фото без опису

Так і перед 45-ю сесією всі включені до порядку денного питання попередньо були детально опрацьовані на спільному засіданні, тому саме сесійне засідання, яке провів міський голова Олександр Заборовець, пройшло оперативно.

Фото без опису

На сесії було прийнято 17 рішень. Серед них про затвердження Програми "Обдаровані діти та молодь Ватутінської міської територіальної громади на 2024 – 2028 роки", про внесення змін до бюджету міської територіальної громадина на поточний рік, до низки програм:  природоохоронних заходів на 2021-2025 роки; невідкладних заходів щодо запобігання нещасних випадків на водних об’єктах територіальної громади на 2021 – 2025 роки; розвитку системи територіальної оборони міської територіальної громади на 2022-2025 роки; соціально – економічного розвитку громади на 2023 рік; розглянуті питання регулювання земельних відносин та низка інших питань.

Фото без опису

Також на засіданні було задоволено заяву депутата Ватутінської міської ради VIII скликання від політичної партії "Європейська солідарність" Євгена Кучеренка про дострокове припинення повноважень.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці "Документи міської ради" – "Рішення міської ради".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень