Тепер ще й нашоломники

Дата: 05.10.2023 11:54
Кількість переглядів: 129

Фото без описуЗ початку повномасштабної війни ми навчились робити багато нового - того, чого раніше не доводилось робити: плести сітки, виготовляти окопні свічки, розробляти і створювати засоби для сушіння та обігріву та багато іншого. Це все викликано потребами наших військових.

Фото без опису

І нині нові завдання, нові виклики і нові навички. Цього разу це кавери (нашоломники для касок), які почали виготовляти працівниці міської ради та виконавчого комітету. Згодом вони будуть слугувати захистом нашим Героям на передовій.

Фото без опису

Всі справи, спрямовані на допомогу військовим є нині край необхідними. Це для кожного з нас, українців, має стати завданням №1, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо повернути в країну мир і злагоду та вигнати окупантів з рідної землі.

Фото без опису

Тому запрошуємо всіх небайдужих мешканців громади у наш волонтерський хаб, що розмішений в сесійній залі міської ради, де кожен зможе долучитись до плетіння каверів та маскувальних сіток, чим внести свій посильний внесок у допомогу нашим захисникам.

Фото без опису

Всіма необхідними матеріалами забезпечимо, навчимо цій важливій справі. Від вас  потрібно лише бажання та трохи свого часу.

Фото без опису

Чекаємо на помічників. Разом ми зможемо дуже багато.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень