Запрошуємо долучитися до акції "Національний тиждень читання"

Дата: 29.11.2023 08:10
Кількість переглядів: 117

Фото без описуУкраїнський інститут книги запрошує долучитися до Національного тижня читання — 2023

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».проводить з 04 до 10 грудня 2023 року»  згідно зі Стратегією розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія» та операційним планом її реалізації на 2023–2025 роки», затверджених розпорядженням КМУ від 3 березня 2023 р. № 190-р, та відповідно до Плану роботи Інституту на 2023 рік.

Метою акції є консолідація українського суспільства навколо читання життєвої стратегії.

Цьогоріч гасло — "Бути своїми", що означає зв’язок між поколіннями.

Промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо.

Запрошуємо читачів взяти участь у загальнонаціональному флешмобі, який розпочнеться з грудня 2023 року; а також підтримати загальнонаціональний флешмоб (04.12.23 р. – 10.12.23 р.): у соціальних мережах розмістивши дописи/низку дописів (текстові повідомлення, фото- та відеоматеріали) — поділитися своїми читацькими вподобаннями (наприклад, опублікувати певний перелік книжок, та/або історію про найулюбленіший літературний твір, та/або міркування про важливість читання). Рекомендуємо використовувати у соціальних мережах тематичні хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми.

Також можна провести акції, спрямовані на промоцію читання, наприклад, обговорення літературних творів, читання вголос, читацькі клуби, зустрічі з письменниками краю тощо. Деякі заходи, за бажанням організаторів, можуть бути присвячені 130-річчю Миколи Хвильового, чия постать є центральною у проведенні тижня читання у 2023 році.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень