Сьогодні у нашій громаді відбулось відкриття Алеї Слави

Дата: 21.11.2023 15:32
Кількість переглядів: 57

Тут розміщено 36 портретів  захисників-земляків, які своїм прикладом показали, як потрібно любити Україну, відстоювати її суверенітет та свободу і відділи за неї найдорожче – своє життя.

Захід було приурочено до Дня Гідності і Свободи – свята народженого двома революціями: Помаранчевою у 2004 та  Революцією Гідності 2013-2014 років, які продемонстрували світові, що Україна вибирає свободу і демократію, правові цінності та європейський шлях розвитку.

Звертаючись до учасників мітингу міський голова Олександр Заборовець наголосив на героїзмі Небесної Сотні, яка полягла на Майдані і розбудила в українців козацький дух, а також патріотів України, які демонструють мужність і стійкість у справі захисту країни від зовнішнього агресора.

Для нас найважливішими цінностями є і будуть Гідність і Свобода - те, що втримало нашу оборону в найскладніші часи і що дасть нам силу вибороти остаточну Перемогу.

Він подякував кожному і кожній, хто нині на передовій стоїть гранітною стіною, хто поступово але непохитно очищає рідну землю від окупантів. На жаль ця ціна дуже дорога. Це ціна життів найкращих синів і дочок, які віддали життя за Україну і продовжують свій бій у рядах небесного легіону.

Світлу пам'ять всіх, хто загинув у камуфляжі, у цивільному одязі, у сповитку, всіх, кого забрала клята війна вшанували хвилиною мовчання.

На Мітингу були присутні родини загиблих і померлих за мирне і щасливе майбуття земляків. Їх біль не вгамовує час і не змивають гіркі сльози, серце болить і кровоточить, адже війна забрала найдорожчих.

Міський голова подякував батькам захисників за гідне виховання своїх дітей. А також всім хто допомагав у підготовці та спорудженні Алеї Слави: керівнику ТОВ "Комбанат баранкових виробів" Миколі Шабельнику, депутату Черкаської обласної ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Олександр Коваленку, працівникам комунального підприємства теплових мереж, виробничого управління житлово-комунального господарства та виконавчого комітету.

Після відкриття Алеї Слави керівники громади поклали квіти до пам'ятника "Пам'яті Героїв Небесної Сотні та Пам'яті Учасників АТО" у Сквері "Пам'ять". Тут працівниками міського історичного музею  було організовано виносну експозицію з фото Небесної Сотні.

Ми обов'язково переможемо, адже  наша зброя заряджена нашою Гідністю і жагою Свободи.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень