Світлій пам'яті Коросташ Галини Рафаїлівни

Дата: 07.02.2023 11:45

Фото без опису▪️ 6 лютого відійшла у Вічність поважна і шанована у громаді людина – учасниця підпільного руху часів Другої світової війни,  єдина на теренах Звенигородського району партизанка, ветеран педагогічної праці Коросташ Галина Рафаїлівна.

▪️ Цього року вона мала б відсвяткувати свій 90-річний ювілей.

▪️ Все своє життя Галина Рафаїлівна присвятила вихованню діток. Працювала вихователем, а потім керівником дошкільного закладу №2. Під її професійним керівництвом будувався дитячий садок №8, який вона очолювала з моменту відкриття у 1979 році до виходу на пенсію у 1995 році.

▪️ Після виходу на заслужений відпочинок, брала активну участь у патріотичному вихованні молодого підростаючого покоління, у загальноміських заходах.

▪️ Була дуже відповідальною, щирою, сумлінною і старанною у всіх справах. Користувалась заслуженою повагою серед колишніх колег та жителів міста.

▪️ Висловлюємо щирі співчуття  рідним і близьким Галини Рафаїлівни. Розділяємо біль втрати.

▪️ Прощання відбудеться 7 лютого 2023 року о 13.00 по проспекту Дружби, 28.

▪️ Світла і вічна пам'ять!