Чичиркозівський старостинський округ

село Чичиркозівка Звенигородського району Черкаської області

староста Чичиркозівського старостинського округу

МАТВІЄВА Олена Петрівна

Матвієва Олена Петрівна, народилася 1 листопада 1974 р. в смт Теплик, Теплицького району, Вінницької області. Громадянка України.

В 1989 р. після закінчення Теплицької середньої школи вступила до Тальянківського радгоспу-технікуму за фахом зоотехнік, який закінчила в 1993 р.

В 2006 р. заочно закінчила Звенигородську філію вищого навчального закладу «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» здобула кваліфікацію економіст.

В 2009 р. Черкаський «Східноєвропейський університет економіки і менеджменту» здобула кваліфікацію спеціаліста менеджер-економіст.

В 1993 році працювала в КСП «Іскрене» с. Іскрене Шполянського району, Черкаської області обліковцем.

В 2000 р. працювала в ПСП «Маяк» с. Чичиркозівка Звенигородського району Черкаської області головним зоотехніком,

В 2001 р.  головним економістом та помічником головного бухгалтера.

В 2002 р. обрана депутатом Чичиркозівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області.

З 2006 р. по 2015р. працювала секретарем Чичиркозівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області.

З 2015 р. по листопад 2020 року перебувала на посаді сільського голови  Чичиркозівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області.

З 23 листопада 2020 року по даний час - староста Чичиркозівського старостинського округу.

Одружена.  Має двох дітей.