Секретар міської ради

ЧОРНОБАЙ
Алла Анатоліївна

Народилась 28 березня 1965 року в  м.Ватутіне Черкаської області. Громадянка України, освіта вища, одружена, має двох синів. Проживає в місті Ватутіне.

Депутат Ватутінської територіальної громади від Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

В 1982 році успішно закінчила Ватутінську середню школу  № 1.

У 1987 р. закінчила Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут (нині Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) за спеціальністю «інженер-технолог-будівельник», а в 2000 р. - Донецький державний університет (нині Донецький національний університет імені Василя Стуса), де отримала спеціальність «соціальний педагог».

Трудову діяльність розпочала у 1988 році майстром підсобного господарства Ватутінського Шахтобудівельного управління №1. В період 1989 - 1998рр. працювала  інженером виробничо - технічного відділу даного управління.

У 1999 році почала працювати у  Ватутінському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З 2002 року призначена його директором.

За час роботи була нагороджена :подякою Міністерства соціальної політики України; Почесними грамотами Державного центру соціальних служб для молоді, Черкаської ОДА,Черкаської обласної ради, Черкаської обласної організації профспілки працівників державних установ, Ватутінської міської ради  та грамотами Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

До Дня Незалежності України Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм (Указ Президента України від 21 серпня 2020 року № 335).

18 листопада 2020 року обрана секретарем Ватутінської міської ради. До виконання своїх повноважень приступила з 23.11.2020 року.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

щосереди