Міська лікарня

Форма власності: комунальна

Юридична адреса:–  20251  Черкаська обл., Звенигородський район,  м.Ватутіне, вул. Грушевського Михайла,11,

тел/факс: (04740) 2-09-05,

e-mail:  vatmisklik@gmail.com

Директор   ТАБАЧИШИН Віктор Павлович

Медичний директор  БЕРЕГОВЕНКО Віта Вікторівна

Ватутінська міська лікарня створена відповідно до Постанови Ради міністрів УРСР і наказу Київського облздоровідділу №604 від 25.12.51 року.

Рішенням Ватутінської міської ради Черкаської області від 27.12.2018 р. № 66-6/УІІ комунальний заклад «Ватутінська міська лікарня» реорганізована (перетворена) у комунальне некомерційне підприємство «Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради»

Скорочена назва згідно Статуту – КНП «Ватутінська МЛ ВМР»

Лікарня є лікувальним закладом вторинного (спеціалізованого) рівня надання медичної  допомоги. Має першу акредитаційну категорію  лікувального закладу такого рівня.

В складі лікарні функціонує стаціонарні  відділення та консультативно – діагностичне   відділення. Станом на 01.01.2024 року в лікарні працює 35 лікарів, 10 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – першу , 4 - другу і 16 – сертифікат лікаря – спеціаліста. З 89 середніх медичних працівників 56 – це спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії, 7 – першої і 4 – другої.

Ліжковий фонд лікарні

Станом на 01.01.2024 року в лікарні функціонує 140 ліжок, в т.ч.  по профілю: терапевтичні – 18, неврологічні – 9,  дитячі – 10, інфекційні – 10, паліативні – 6, хірургічні – 30, травматологічні – 17, урологічні – 10, ЛОР – 10, гінекологічні – 20. В т.ч. відділення анестезіології та інтенсивної терапії  - 6 ліжок.

В консультативно-діагностичному відділенні КНП «Ватутінської МЛ ВМР»  надається спеціалізована та кваліфікована медична допомога за 19 спеціальностями; працює клініко– діагностична лабораторія,   лікувально – діагностичні кабінети: функціональної діагностики, ЛФК,  фізіотерапевтичний кабінет, УЗД, ендоскопічний кабінет, рентгенологічний та флюорографічний кабінети. Потужність поліклініки 293 відвідувань в зміну.

КНП «Ватутінська МЛ ВМР» фінансується за надані послуги за договором з НСЗУ за наступними пакетами медичних послуг:

• Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;
  • Стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;
  • Профілактика, діагностика, спостереження та лікування дорослих та дітей в амбулаторних умовах;
  • Гістероскопія;
  • Езофагогастродуоденоскопія;
  • Колоноскопія;
  • Цистоскопія;
  • Діагностика, лікування та супровід осіб з ВІЛ (та підозрою на ВІЛ);
  • Лікування осіб із психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання опіоїдів із використанням препаратів замісної підтримувальної терапії;
  • Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям;
  • Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям;
  • Стоматологічна допомога дорослим та дітям;
  • Ведення вагітності в амбулаторних умовах;
  • Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня;
  • Секційне дослідження;
  • Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

Підставою надання безкоштовної амбулаторної допомоги (консультації вузькопрофільного спеціаліста) є:

• наявність направлення лікаря з надання первинної медичної допомоги (сімейного лікаря або педіатра), з яким укладено декларацію.

Підставою надання послуги планового стаціонарного лікування є :

• направлення сімейного лікаря або педіатра , з яким укладено декларацію про вибір лікаря;
  • направлення лікуючого лікаря;
  • направлення з іншого клінічного підрозділу та/або закладу в разі перебування пацієнта на стаціонарному лікуванні.

В разі самозвернення (без направлення) – консультація, обстеження та лікування є платними. Без направлення сімейного лікаря можна звернутись до стоматолога, психіатра/ нарколога, гінеколога.

Послуги з надання медичних оглядів, масажу, лікувальної фізкультури, фізіотерапії не входять до програми медичних гарантій та проводяться на платній основі згідно з переліком платних послуг, які надаються в закладах охорони здоров’я, затверджених постановою КМУ від 17.09.1996 №1138.

Статут