Відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи

Адреса відділу: 20251 Черкаська область, Звенигородський район, м.Ватутіне просп. Дружби, 8, кабінет №22

Начальник відділу: ЧАДНИЙ Сергій Анатолійович

тел.+3804740-2-09-23

E-mail: legalvat@ukr.net

Головний спеціаліст (юрист): СОСНОВСЬКА Юлія Володимирівна

Головний спеціаліст-юрист: СТОЇЧ Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст: КУЧЕР Тетяна Володимирівна

 

Графік роботи:

Понеділок - четвер: з 8-00 год – 17-15 год;

П’ятниця: з 8-00 год – 16-00 год.

Обідня перерва: 13-00 год по 14-00 год.

 Основні завдання відділу:

- Організовує правову роботу, спрямовану на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог  законодавства, інших нормативних документів Ватутінської міської ради Черкаської області та її виконавчого комітету.

- Здійснює юридичну оцінку проектів договорів, нормативно-правових актів, проектів рішень Ватутінської міської ради Черкаської області, її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови,  перевіряє на відповідність чинному законодавству України, погоджує їх за наявності віз керівників відповідних виконавчих органів Ватутінської міської ради Черкаської області, голів постійних комісій міської ради або осіб, що їх заміщують.

- У разі невідповідності проекту акта чинному законодавству України, не візуючи проект акта, подає зауваження у письмовому вигляді на ім’я посадової особи, яка виносить проект на розгляд, затвердження чи підписання міським головою.

- Бере участь у підготовці проектів договорів, нормативно-правових актів, рішень  Ватутінської міської ради Черкаської області, рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови.

- Здійснює правову допомогу при підготовці проектів рішень, розпоряджень.

- Представляє права та законні інтереси Ватутінської міської ради Черкаської області та її виконавчого комітету.
- З використанням інформаційно - правових систем проводить інформаційно - довідкову роботу з вивчення чинного законодавства України, готує керівникам виконавчих органів Ватутінської міської ради Черкаської області довідкові матеріали з чинного законодавства

- Надає консультації з правових питань посадовим особам виконавчих органів Ватутінської міської ради Черкаської області.

 - Спільно з відповідними виконавчими органами Ватутінської міської ради Черкаської області сприяє своєчасному виконанню  рішень, постанов, ухвал суддів всіх інстанцій.

- Аналізує матеріали та результати претензійної і позовної роботи, розробляє пропозиції щодо усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності органів місцевого самоврядування та виконавчих органів Ватутінської міської ради Черкаської області, вносить їх на розгляд  Ватутінської міської ради Черкаської області та її виконавчого комітету, міському голові.

- У разі необхідності бере участь у засіданнях колегіальних органів, нарадах, комісіях, які проводяться у Ватутінській міській раді Черкаської області та її виконавчому комітеті.

- Готує звернення та звертається до суду з метою захисту прав та інтересів Ватутінської міської ради Черкаської області та її виконавчого комітету, за відповідними дорученнями керівництва, представляє в установленому законодавством порядку інтереси Ватутінської міської ради Черкаської області та її виконавчого комітету в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів.

- Сприяє діяльності житлово-побутової комісії виконавчого комітету Ватутінської міської раді та надає їй необхідну методичну допомогу.

- Організовує діяльність адміністративної комісії виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області та надає їй необхідну методичну допомогу.

- Бере участь в організації і проведенні семінарів, занять, інших заходів з правових питань

- Сприяє додержанню чинного законодавства України при реалізації прав трудового колективу виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області під час вирішення ним питань виробничого характеру і соціального розвитку; бере участь у підготовці та укладанні колективного договору, консультує виборні органи трудового колективу виконавчого комітету Ватутінської міської ради Черкаської області з питань законодавства, що стосуються їх повноважень.

- Організовує кадрову роботу у виконавчому комітеті та формування кадрового резерву.

- Вивчає, аналізує та узагальнює інформацію про стан підвищення кваліфікації посадових осіб у Ватутінській міській раді та її виконавчому комітеті. Бере участь в організації проведення навчань посадових осіб місцевого самоврядування.

Положення про відділ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень