Виробниче управління житлово-комунального господарства

Керівник: НОРІКОВА Олена Вікторівна

Телефон: +3804740-6-20-53

E-mail підприємства: vvujkg@ukr.net

Графік прийому громадян з особистих питань

Дні прийому        Години прийому

Понеділок          10-00  -  12-00

15-00  -  17-00

Головний інженер: ВЕЛИЧКО Віктор Миколайович

Телефон: +3804740-6-10-73

Дні прийому        Години прийому

Четверг             10-00  -  12-00

15-00  -  17-00

Головний бухгалтер: Рибак Наталія Вікторівна

Головний економістХарченко Анна Анатоліївна

Графік роботи управління:

Понеділок – п’ятниця: з 8-00 год – 17-00 год;

Обідня перерва : 12-00 год – 13-00 год.

Графік прийому абонентського відділу:

понеділок - п’ятниця з 8-00 год  до 17-00 год;

Графік прийому паспортним столом:

Понеділок з 13-00 год. до 17-00 год.

Вівторок, четвер з 8-00 год. до 12 год.

Середа, п’ятниця з 13-00 год. до 17-00 год.

Аварійно – диспетчерська служба: працює цілодобово.

Телефон:  +3804740-6-10-73, 098 874 55 89

Ватутінське виробниче управління житлово-комунального господарства засноване на державній власності і згідно з постановою КМУ від 5.02.1991 р. №311 та рішен­ням Черкаського облвиконкому № 23 від 26 лютого 1992 р. передано в комунальну власність Ватутінської міської ради № 7 від 22.01.97 р до Ватутінського виробничого управління комунального господарства приєднано Ватутінське виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління як структурний підрозділ.

Управління є юридичною особою з моменту державної реєстрації та здійснює свою діяльність по принципах господарського розрахунку.

Майно, закріплене власником  - Ватутінською міською радою за управлінням на праві господарського відання є власністю територіальної громади міста. Ватутінське ВУЖКГ володіє, користується і розпоряджається закріпленим майном з обмеженням правочинності щодо такого майна.

Керівництво управлінням здійснює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади розпорядженням міського голови на контрактній основі.

Метою    діяльності   підприємства    є    здійснення виробничо  - господарської діяльності, спрямованої на задоволення    потреб    населення   у   житлових    в   тому   числі послугами  з управління багатоквартирними житловими будинками та нежитловими     приміщеннями,   що   здійснюється підприємством  як управителем, а також забезпечення кваліфікованого утримання і обслуговування житлового фонду,   його   інженерного   обладнання,   належного санітарного    стану     прибудинкових    територій    та отримання    прибутків  для задоволення на цій основі економічних і соціальних інтересів засновника та членів трудового колективу.

Ватутінське ВУЖКГ надає такі послуги:

• управління будинками;
  • утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
  • ремонт приміщень, будинків і споруд;
  • обслуговування внутрішньо будинкових мереж теплопостачання, водопостачання, водовідведення та електропостачання;
  • збирання, вивезення та розміщення рідких побутових відходів;
  • організація поховання померлих і надання ритуальних послуг;
  • утримання об’єктів благоустрою;
  • видача свідоцтва про право власності на нерухоме майно;
  • утримання міського стадіону «Шахтар» - фінансова підтримка;
  • виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду;
  • реконструкція вуличного освітлення;
  • обслуговування мешканців приватного сектору (видача довідок).

Станом на 01.07.2019 управління обслуговує 193 житлові будинки  загальною площею 246,0  тис. м²

Статут ВВУЖКГ

Інформація про управителя, з яким укладено договори про надання послуги з управління багатоквартирним будинком в м.Ватутіне

ЗВІТИ КЕРІВНИКА