Сектор економічного розвитку та інвестицій

Адреса відділу: 20251, Черкаська область, Звенигородський район, м.Ватутіне просп. Дружби, 8, кабінет № 10

Завідувач сектору: ТАРАРУК Марина Олександрівна

E-mail: marina.tararuk@ukr.net

телефон: +3804740-2-09-07

Головний -спеціаліст: СТАВЕНКО Олександра Анатоліївна

Графік роботи:

Понеділок - четвер: з 8-00 год – 17-15 год;

П’ятниця: з 8-00 год – 16-00 год.

Обідня перерва: 13-00 год по 14-00 год.

Основні завдання сектору:

- Розробка проекту Стратегії розвитку громади, Стратегічного плану розвитку громади, інших планувальних документів на довго-, середньо-, короткострокову перспективу і на поточний період по громаді у сфері своїх повноважень та подання їх на погодження виконавчому комітету та затвердження міській раді.

- Розробка прогнозних показників економічного і соціального розвитку, формування проекту Програми соціально-економічного розвитку та подання на погодження виконавчому комітету та затвердження міській раді.

- Розробка проекту Програми розвитку малого та середнього підприємництва Ватутінської міської територіальної громади на 2023-2026 роки.

- Розробка проекту цільової Програми "Громадський бюджет Ватутінської міської територіальної громади на 2023-2026 роки".

- Підготовка плану діяльності з розробки проектів регуляторних актів та плану – графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів. Ведення реєстру діючих регуляторних актів, підготовку регуляторних актів, аналізів регуляторного впливу, відстеження регуляторних актів, що розробляє Сектор.

- Сприяння створенню інфраструктури підтримки розвитку підприємництва на території громади, консультаційна, інформаційна та інша допомога суб’єктам підприємницької діяльності;

- Проведення аналізу результатів фінансово-господарської діяльності підприємств, які є власністю територіальної громади.

Положення про сектор