ВАКАНСІЯ - психолог Ватутінського центру соціальних служб

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за фахом психолог, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за спеціальністю не менше 3 років.

Психолог  центру соціальних служб – це працівник центру, що має необхідну фахову підготовку та кваліфікацію, спеціалізується на здійсненні соціальної та психологічної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають  у складних життєвих обставинах, з внутрішньо переміщеними сім’ями з дітьми та особами, військовослужбовцями та членами їх сімей, іншими категоріями населення.

За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Ватутіне, вул. Сонячна, 4, або за телефоном (04840) 6 22 48.

14.12.2023

🔸Є вакансія на посаду інспектора військово облікового бюро виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

🔸За детальною інформацією просимо звертатись в кабінет №21 міської ради, або за номером телефону 2-09-09.

ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА - РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 03.01.2024 №1-К

Працівник з благоустрою с.Юрківка

🔻 Ватутінське виробниче управління житлово -комунального господарства Ватутінської міської ради  запрошує на роботу робітника з благоустрою в с. Юрківка.

За  детальною інформацією звертатись за адресою: м. Ватутіне вул. Звенигородська, 6  або за тел. 62053.