19.07.2024

Ватутінське виробниче управління житлово - комунального господарства Ватутінської міської ради Черкаської області запрошує на роботу робітників з благоустрою в кількості 3 особи (2 особи в с. Чичиркозівка, 1 особа - с. Юрківка).

Робота полягає в утриманні в належному стані території сіл, а саме: косіння трав, утримання зелених насаджень, прибирання території та інше.

16.05.2024

ВАКАНСІЯ - Провідний фахівець із соціальної роботи Ватутінського центру соціальних служб.

Кваліфікаційні вимоги:  вища освіта першого або другого рівня за ступенем бакалавра або магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; підвищення кваліфікації; стаж роботи на посаді фахівця із соціальної роботи – не менше ніж 2 роки.

Завдання та обов’язки. Організовує виявлення в зоні соціального обслуговування та веде облік сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки (отримувачів соціальних послуг). Оцінює потреби отримувачів соціальних послуг. Визначає перелік необхідних соціальних послуг, форми та методи соціальної роботи. Надає в зоні соціального обслуговування базовий комплекс соціальних послуг. Забезпечує соціальний супровід отримувачів соціальних послуг. Сприяє формуванню в зоні соціального обслуговування сімейних, національно-патріотичних цінностей, засад відповідального батьківства. Виявляє вразливі сім'ї з ознаками неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання та розвитку дитини.

За детальною інформацією звертатися за адресою: м. Ватутіне, вул. Сонячна, 4, або за телефоном (04840) 6 22 48.

ВАКАНСІЯ - психолог Ватутінського центру соціальних служб

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта за фахом психолог, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за спеціальністю не менше 3 років.

Психолог  центру соціальних служб – це працівник центру, що має необхідну фахову підготовку та кваліфікацію, спеціалізується на здійсненні соціальної та психологічної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають  у складних життєвих обставинах, з внутрішньо переміщеними сім’ями з дітьми та особами, військовослужбовцями та членами їх сімей, іншими категоріями населення.

14.12.2023

🔸Є вакансія на посаду інспектора військово облікового бюро виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

🔸За детальною інформацією просимо звертатись в кабінет №21 міської ради, або за номером телефону 2-09-09.

ВАКАНСІЯ ЗАКРИТА - РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІД 03.01.2024 №1-К