Анонси подій

ЧЕКАЄМО ТА НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!

27 червня - засідання 55-ї чергової сесії міської ради

Перелік питань,

які будуть виноситися на розгляд чергової 55-ї сесії

1. Про  депутатські запити.
2. Про  внесення змін в додаток 2 до рішення Ватутінської міської ради від 18.11.2020 № 1 - 2 /VІІІ.
3. Про  ліквідаційний баланс юридичної особи Ватутінської міської виборчої комісії Черкаської області".
4. Про  утворення об'єктів топоніміки Ватутінської міської територіальної громади та включення до словника вулиць населених пунктів та вулиць іменованих об'єктів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
5. Про  зміни до Програми організації та фінансування громадських робіт у 2022-2025 роках.
6. Про  внесення змін до Програми розвитку освіти Ватутінської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.
7. Про  Програму фінансової підтримки Ватутінського комунального підприємства теплових мереж Ватутінської міської ради Черкаської області на 2024-2027 роки.
8. Про  доповнення видом економічної діяльності Ватутінського комунального підприємства теплових мереж Ватутінської міської ради Черкаської області.
9. Про  Програму утримання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
10. Про  внесення  змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Ватутінської міської територіальної громади на 2024 рік.
11. Про  внесення змін до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Ватутінської міської територіальної громади на 2021-2024 роки.
12. Про  прийняття відумерлої спадщини до комунальної власності Ватутінської міської територіальної громади.
13. Про  внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2023 № 49-22/VIII "Про бюджет Ватутінської міської територіальної громади на 2024 рік".
14. Про  внесення змін в додаток 1.1 до додатку 1 до рішення Ватутінської міської ради від 09.07.2021  № 11-1/VIII.
15. Про  внесення змін до рішення Ватутінської міської ради від 26.10.2023 № 46 – 11/VIII.
16. Про  внесення змін до Положення про відділ юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого комітету Ватутінської міської ради.
17. Про  затвердження Порядку видачі дубліката свідоцтва про право власності на нерухоме майно у разі втрати або зіпсування оригіналу документа.
18. Про  внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 11.12.2012.
19. Про  припинення права оренди земельної ділянки, що розташована за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, м. Ватутіне, просп. Незалежності, 11-г.
20. Про  передачу земельної ділянки в оренду ТОВ "ЛАЙФСЕЛЛ".
21. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
22. Про  передачу у власність земельних ділянок громадянам.
23. Про  передачу земельних ділянок у спільну сумісну власність.

28 червня - День Конституції Україи

30 червня - День села Чичиркозівка