Анонси подій

ЧЕКАЄМО ТА НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!!!
СЛАВА УКРАЇНІ!

21 березня 2024 -  засідання виконавчого комітетуї Ватутінської міської ради

1. Про   звіт  щодо виконання бюджету Ватутінської міської територіальної громади за 2023 рік.
2. Про  внесення змін до бюджету Ватутінської міської територіальної громади на 2024 рік.
3. Про  проєкт змін до Програми організації та фінансування громадських робіт у 2022-2025 роках.
4. Про  проєкт Програми "Впровадження в освітній процес закладів загальної середньої освіти інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2029 року.
5. Про  проєкт змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Ватутінської міської  територіальної  громади на 2024 рік.
6. Про  перелік доріг, які потребують поточного ремонту у  2024 році.
7. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 20.07.2023  № 249.
8. Про  внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та положення про неї.
9. Про  проект Програми інформатизації Ватутінської міської територіальної громади на 2024-2029 роки.
10. Про  план роботи виконавчого комітету Ватутінської міської ради на 2 квартал 2024 року.
11. Про  нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Ватутінської міської ради.
12. Про   розгляд матеріалів засідання житлово-побутової  комісії виконавчого комітету Ватутінської міської ради  від  06.03.2024.
13. Про  звіт директора Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал" Ватутінської міської ради Черкаської області за 2023 рік.
14. Про  зрізку дерев на території Ватутінської міської територіальної громади.
15. Про  утворення постійно діючої комісії з контролю за станом благоустрою території Ватутінської міської територіальної громади.
16. Про  заходи щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства у Ватутінській міській територіальній громаді.
17. Про  план заходів з відзначення Дня Чорнобильської трагедії і Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф у Ватутінській міській територіальній громаді.
18. Про  Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.
19. Про  відшкодування  за поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на 2024 рік.
20. Про  проект рішення Ватутінської міської ради  про надання пільг сім’ям  загиблих військовослужбовців.
21. Про  надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини.
22. Про  надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовців.
23. Про  надання матеріальної допомоги сім'ям загиблого військовослужбовця.
24. Про  надання матеріальної допомоги на лікування.
25. Про  продовження терміну перебування малолітнього ОСОБИ у закладі інституційного догляду та виховання дітей
26. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБІ 1.
27. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБАМ 2, 3.
28. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБІ 4.
29. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБАМ 5, 6, 7.
30. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБІ 8.
31. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБАМ 9.
32. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБІ 10.
33. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБАМ 11.
34. Про  надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ОСОБІ 12.
35. Про  дозвіл на відчуження нерухомого майна, право користування яким має малолітня ОСОБА 13.
36. Про  повідомну реєстрацію колективних договорів і територіальних угод.
37. Про  зняття з контролю та втрату чинності рішень виконавчого комітету Ватутінської міської ради.
38. Про  внесення змін в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 22.10.2020 №258
39. Про  внесення змін в додаток 1 до рішення виконавчого комітету Ватутінської міської ради від 27.05.2021 №188
40. Про  погодження наміру на переоформлення права забудовника.
41. Про  погодження наміру на будівництво боксового гаража.

28 березня 2024 -  засідання чергової 52-ї сесії Ватутінської міської ради