Оголошення

Фото без опису

23.04.2024

Оголошення про намір надати ТОВ "ЛАЙФСЕЛЛ" дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки

22.04.2024

Оголошення про проведення зустрічі з перейменування вулиці Пролетарська

20.03.2024

Оголошення про розроблення детального плану території з метою будівництва будівель та споруд для ведення особистого селянського господарства - село Стецівка.

20.03.2024

Оголошення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (без фундаментів ) по вул. Ювілейна, вул. Звенигородська та вул. Паркова (літній період, пересувна ) з укладанням договору пайової участі на утримання об'єкту благоустрою.

18.03.2024

Щодо надання дозволу ТОВ "ЛАЙФСЕЛЛ" на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки

27.02.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки - м.Ватутіне вул.Ювілейна

27.02.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки - с.Стецівка

27.02.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки - с.Стецівка

27.02.2024

Оголошення про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки - с.Стецівка

02.02.2024

10 лютого 2024 року об 11.00 на прибудинковій території за адресою Ювілейна 2, відбудеться зустріч з виборцями депутата Ватутінської міської ради Алли Чорнобай де вона прозвітує про роботу за 2023 рік.

09.02.2024

Про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб

16.11.2023

Про кількість зареєстрованих заяв та черговість надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю

10.11.2023

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

25.08.2023

 

 

04.07.2023

Ватутінське КВП "Водоканал" здійснює постійні моніторингові спостереження за якістю питної води шляхом проведення санітарно-хімічних показників питної води.

До уваги результати санітарно-хімічних показників питної води за червень 2023 року та 6 місяців 2023 року.

30.06.2023

Фізична особа-підприємець Каргалик Євгеній Миколайович (ЄДРПОУ 2001915976), має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

       Публікація у ЗМІ

 

15.06.2023

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"

12.06.2023

До уваги співвласників багатоквартирних житлових будинків, власників житлових та нежитлових будівель, у яких надається послуга з централізованого водопостачання.

Однією із основних вимог Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" (далі-Закон) є стовідсоткове оснащення будівель, приєднаних до зовнішніх інженерних мереж, вузлами комерційного обліку.

Вузлами комерційного обліку обладнуються усі вводи зовнішніх інженерних мереж у житлових та нежитлових будівлях. Вузол комерційного обліку встановлюється на стороні споживача на межі майнової належності у точці приєднання (вводу) до зовнішніх інженерних мереж відповідних внутрішньо будинкових інженерних систем будівлі, а у разі неможливості встановлення – в іншому місці якомога ближче до точки приєднання. Їх показники будуть враховуватися при розрахунку нарахувань за спожиті послуги водопостачання, що дасть в свою чергу змогу скоротити невраховані втрати води.

У зв’язку з цим Ватутінське КВП "Водоканал" зобов’язане забезпечити встановлення у кожному будинку комерційного (будинкового) вузла обліку холодної води, якщо там надається така послуга.

Процедура оснащення будівель вузлами комерційного обліку, узгодження умов такого оснащення та вимоги до місць встановлення визначається Порядком, згідно якого Ватутінське КВП "Водоканал" не менш як за два місяці до встановлення вузла комерційного обліку повідомляє власникам (співвласникам) будівлі про намір встановити такий вузол шляхом розміщення Повідомлення на сайті Ватутінської міської ради та на інформаційних стендах будівель. Днем отримання Повідомлення власниками (співвласниками) будівлі є дата його розміщення на сайті Ватутінської міської ради https://vatutine-gromada.gov.ua/main/ 12.06.2023 року.

Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня отримання повідомлення про намір встановити вузол (вузли) комерційного обліку має право повідомити оператора зовнішніх інженерних мереж у спосіб, зазначений в повідомленні про намір встановити вузол (вузли) комерційного обліку, про (за своїм вибором):

  • згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором  зовнішніх інженерних мереж умовах;
  • намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку, у тому числі встановити вузол (вузли) комерційного обліку, придбаний(і) власником (співвласниками);
  • намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку в установленному  законодавством порядку.

Рішення співвласників багатоквартирного будинку, яке надається оператору зовнішніх інженерних мереж, приймається відповідно до вимог Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". Пропонуємо власникам (співвласникам) багатоквартирних житлових будинків, власників житлових та нежитлових будівель, у яких надається послуга з централізованого водопостачання свої рішення надсилати на електронну адресу підприємства kvpvoda@ukr.net або у паперовому вигляді на юридичну адресу: місто Ватутіне, вулиця Європейська, будинок 1.

У разі необхідності отримання додаткової інформації пропонуємо звертатись до адміністрації Ватутінського КВП "Водоканал" за вказаною адресою.

Питання – відповіді

Власники (співвласники) будівлі не дають згоду або створюють перешкоду на встановлення вузла комерційного обліку в місцях вводу зовнішніх інженерних мереж у будівлю?

У такому випадку згідно розділу ІІ статті 3 Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання"  оператор зовнішніх інженерних мереж буде змушений вимагати встановлення судом сервітуту щодо частини будівлі, в якій обладнується вузол комерційного обліку, для його встановлення та обслуговування.

Як буде розподілятись обсяг спожитих комунальних послуг з водопостачання та водовідведення при оснащенні вузлом комерційного обліку води в багатоквартирному будинку?

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.11.2018 №315 затверджено Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, яка введена у дію з 25.01.2019 (далі-Методика) .

Методику затверджено у відповідності до вимог Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", який передбачає, що мешканці будинку, як власники цілісного майнового комплексу, мають сплатити за весь об’єм води, яку спожив їхній будинок.

Серед основних принципів, що застосовує Методика, – принцип визначення та розподілу небалансу, тобто різниці між обсягом холодної води виміряним загальнобудинковим лічильником, та сумарним обсягом спожитої холодної води за показниками квартирних лічильників:

– для будинків, де усі приміщення оснащені лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між усіма споживачами пропорційно до обсягу споживання;

– для будинків, де частина приміщень не оснащена лічильниками холодної води, обсяг небалансу розподіляється між споживачами, які не мають лічильників, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються послугами.

Зняття показань засобів вимірювальної техніки вузла (вузлів) комерційного обліку послуги здійснюється виконавцем щомісяця.

У квартирі встановлені вузли розподільчого обліку води. У такому випадку не потрібно брати участь в оснащенні вузла комерційного обліку в багатоквартирному будинку?

Ні, потрібно. Згідно з положеннями  частини 6 статті 3 Закону витрати на встановлення комерційних вузлів обліку покладаються на власників (співвласників) усіх приміщень у будівлі. Також, Законом передбачено і те, що  приміщення, які не облаштовані вузлами розподільного обліку води, повинні бути оснащенні такими вузлами на протязі трьох років з дня набрання чинності Закону.

У разі витоку води в підвальному приміщенні або ж у приміщенні, не оснащенному вузлом розподільного обліку води. Як буде нараховуватись небаланс між комерційним вузлом обліку води та розподільними вузлами?

Законом передбачено те, що у разі виявлення у будівлі витоків питної води із внутрішньо будинкових мереж централізованого водопостачання протягом періоду, за який здійснюється розрахунок, споживачі мають право вимагати від особи, з вини якої стався такий витік, відшкодування їм вартості розподіленого обліку, та для споживачів, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, відповідно до методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.

Якщо у квартирі є розподільні лічильники, але вони відсутні у зв’язку із повіркою. Чи буде рахуватись небаланс між комерційним вузлом обліку та розподільними вузлами на таке приміщення?

Ні. Відповідно Методики розподілу між споживачами обсягів у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Мінрегіону 22.11.2018 року №315,  приміщення, оснащене вузлом розподільного обліку відповідної комунальної послуги, засіб вимірювальної техніки якого перебуває на повірці, що передбачає його демонтаж, не вважається приміщенням, не оснащеним вузлом розподільного обліку, протягом строку такої повірки (але не більше місяця). Обсяг спожитої відповідної комунальної послуги  у такому приміщенні визначається за середньодобовим споживанням у попередній розрахунковий період або за фактичний час споживання послуги, але не менше 15 діб (у разі тривалості вузла (ів) комерційного обліку менше 12 місяців) та за кількістю діб від дати зняття з абонентського обліку до дати прийняття на абонентський облік повіреного вузла розподільного обліку.

Кому будуть належати вузли комерційного обліку води?

Вузли комерційного обліку належать на праві власності власнику (є спільною власністю співвласників) будівлі. Відповідальність за збереження та цілісність вузлів комерційного обліку покладається на власника (співвласників) будівлі (її частини), в якій вони встановлені, або за договором на визначену власником (співвласниками) іншу особу.

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку централізованого водопостачання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень