Керуючий справами виконавчого комітету

ГУРЦАК
Лариса Віталіївна

ГУРЦАК  Лариса Віталіївна,  народилася 28 березня 1975 року в селі Юрківка Звенигородського району Черкаської області. Громадянка України.

Після закінчення Юрківської середньої школи у 1990 році вступила в Черкаський фінансово-економічний технікум, де у 1993 році отримала кваліфікацію бакалавра з економіки підприємництва за спеціальністю "Фінанси". У 2000 році закінчила Черкаський інженерно-технологічний інститут і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та здобула кваліфікацію економіста-фінансиста.

Трудову діяльність розпочала з 1993 року на посаді головного економіста-бухгалтера у фінансовому управлінні Ватутінської міської ради. З 2000 року була переведена на посаду головного спеціаліста відділу доходів бюджету та фінансування установ виробничої сфери фінансового управління.

З 2009 року  до січня 2020 року працювала у Звенигородській районній державній адміністрації. Зокрема до травня 2011 року була заступником начальника управління економіки, потім була призначена на посаду заступника керівника апарату – начальника відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації. З 2016 року працювала начальником відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації. В зв’язку з реорганізацією Звенигородської районної державної адміністрації у 2020 році звільнена із займаної посади.

Упродовж лютого – початок листопада перебувала на обліку у Звенигородській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості.

З 13 листопада 2020 року призначена на посаду начальника Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

З 23 листопада 2020 року – керуючий справами виконавчого комітету Ватутінської міської ради.

Заміжня. Має двох дітей.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН