Чотири жителі громади отримали обласні відзнаки

Дата: 31.07.2023 15:13

Фото без опису28 липня в обласному центрі відбулись урочистості з нагоди Дня Української Державності під час яких начальник обласної військової державної адміністрації Ігор Табурець та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний  не  тільки привітали черкащан з державним святом, а й виконали почесну місію нагородження.

Серед відзначених Почесними грамотами Черкаської обласної ради:

- директор Ватутінського центру соціальних служб Світлана Лукашенко, яка разом з очолюваним колективом докладає великі зусилля задля психологічної підтримки сімей, члени яких захищають Україну від окупантів, а також тим, хто опинився у складних життєвих обставинах, серед яких і переселенці громади;

- директор ТОВ "Ватутінський комбінат баранкових виробів" Микола Шабельник, який проводить активну благодійну діяльність, а також потужно допомагає Збройним Силам України і підтримує внутрішньо переміщених осіб.

Почесні грамоти Черкаської обласної  військової адміністрації отримали працівники комунального підприємства теплових мереж  Олександр Мамалат та  Олександр Коцар, які нещодавно повернулись з Херсонщини, де допомагали постраждалим від наслідків підриву Каховської ГЕС у відновленні зруйнованого житла.

Вітаємо нагороджених та бажаємо плідної праці на благо нашої громади, краю і України, міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, а також мирного неба.