Про визнання відумерлої спадщини по проспекту Незалежності, 21/40

Дата: 20.03.2024 15:20

Фото без описуРозпочато процедуру визнання спадщини відумерлої по проспекту Незалежності, 21 кв. 40 міста Ватутіне.

У порядку, передбаченому законодавством України, Ватутінська міська рада Черкаської області повідомляє, що до Ватутінського міського суду Черкаської області готуються матеріали та буде подано заяву про визнання відумерлою спадщиною майна, яке залишилось після смерті Іванчі Валентини Іванівни (померла 04.10.2021), яка проживала та була зареєстрована за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, м.Ватутіне просп.Незалежності 21 кв 40.

У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо повідомити Ватутінську міську раду за адресою просп. Дружби, 8, каб.22, м. Ватутіне, Черкаська область.