На чемпіонаті Європи в Боснія і Герцеговина - Україну будуть представляти два боксери з нашої громади

Дата: 20.03.2024 17:34

Фото без описуНова історія для нашої громади,  БК "Мафія" та Черкаської області! Відразу два вихованця Ватутінської ДЮСШ стали чемпіонами України – Полозов Дмитро та Рудніченко Дмитро.

З 10 по 17 березня у місті Вінниця, відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок! У чемпіонаті брали участь - 448 боксерів з 24 регіонів України.

Вихованці  Ватутінської ДЮСШ, на базі БК "Мафія" представило 8 боксерів. Маємо такі результати:

🏆Полозов Дмитро (5 поєдинків/5 дострокових перемог, був нагороджений кубком за «Волю до перемоги»).У фіналі переміг у 1 раунді чемпіона Європи.

🏆Рудніченко Дмитро (5 поєдинків/5 перемог ,2 дострокові і 3 з одноголосним рішенням суддів )переміг 2 чемпіонів Європи .

ІІІ місце - Анастасія Захарова (перші змагання і відразу в призах)

За крок до медалі:

5місце - Сміхотур Ярослав (який провів 3 поєдинки /2 перемоги)

5місце  - Поліна Лисак (яка провела 2 поєдинки /1 перемога)

5місце -  Михаїл Назар (2 поєдинки/1 перемога)

9 місце - Лисяний Нікіта

17 місце - Астахов Олександр

Загалом збірна Черкаської області посіла ІІІ загально командне місце.

Ми пишаємося досягненнями наших боксерів!