Звернення надавача послуг з вивезення ТПВ до жителів громади

Дата: 21.03.2024 16:34

Фото без описуТрадиційно з настанням весни починаються активні роботи з прибирання домоволодінь.

Тому ми надавачі послуги з поводження з побутовими відходами на території Ватутінської міської територіальної громади ТОВ «КМС» просимо до 01.04.2024 року знести сміття до майданчиків, де в подальшому буде задіяна техніка для прибирання скупченого сміття за весняний період та ліквідації несанкціонованих сміттезвалищ.

В подальшому закликаємо - не утворюйте стихійні сміттєзвалища.
Подбайте про чистоту свого рідного міста, культуру поводження зі сміттям та про повагу до оточуючих. Давайте разом боротися з безвідповідальними власниками відходів, які утворюють стихійні звалища та станемо гарним прикладом для інших громад.

Нами створено телеграм канал https://t.me/ecologyvatytine «Ватутіне без сміття» переходьте за посиланням. Канал створено для інформування населення про господарську діяльність нашої компанії , оперативної обстановки з прибирання відходів , змін графіка та маршрутів обслуговування в залежності від пори року або погодних умов. Також будемо інформувати про законодавчі зміни «Про управління відходів» та правил благоустрою громади.

ДиректорТОВ «Київська  муніципальна служба»