Відзначили Героїв - посмертно

Дата: 09.04.2024 15:18

Пам'ятати та вшановувати героїв, які віддали своє життя заради свободи та незалежності України – наш святий обов'язок.

Багато полягло на боях битв цієї клятої війни. Серед мужніх захисників, які загинули за рідну землю, багато й наших земляків.

Сьогодні у Звенигородській районній військовій адміністрації родини п'яти з них отримали високі державні нагороди, присвоєні захисникам посмертно - Орден "За мужність" ІІІ ступеня.

Церемонію вручення посмертних нагород  загиблим героям провели очільник області Ігор Табурець та начальник районної військової адміністрації Юрій Піковський.

Серед удостоєних високої державної нагороди і житель нашої громади Сергій Павлович Герилевич із села Стецівка, життя якого обірвала війна 16 квітня 2022 року. Нагороду отримала його дружина Герилевич Оксана Іванівна.

Такою ж нагородою посмертно нагороджено Володимира Миколайовича Мироновича з смт. Лисянка, Олександра Вікторовича Могилу  із села Мокра Калигірка, Івана Валерійовича Рибачука із села Вільховець та Анатолія Ігоровича Рябокіня з міста Тальне.

Кожен з них поклав своє життя на вівтар батьківщини, заради щасливого і мирного майбутнього своєї країни. Їх імена вічно залишаться в наших серцях  і в нашій пам'яті.

🇺🇦Слава героям! 🇺🇦І наша світла пам'ять!