Завтра громада прощатиметься із загиблим земляком

Дата: 22.04.2024 12:41

Фото без опису🕯 Завтра, 23 квітня, наша громада проведе останньою життєвою дорогою земляка Стаднійчука Олександра Дмитровича, життя якого обірвалось внаслідок ракетного обстрілу під час несення служби по захисту держави.

▪️ З метою гідного вшанування Воїна, просимо  всіх небайдужих долучитись до формування "живого коридору" та церемонії прощання.

▪️Траурний кортеж виїздить із Звенигородки 23 квітня о 9:30 та буде слідувати через Багачівку, біля Чичиркозівки, районом Аварійний, вулицями лейтенанта Кривошеї, Транспортна, Ювілейна, до будинку №19 по проспекту Незалежності, де живе родина загиблого.

▪️ Далі траурна процесія з подвір'я будинку (від котельні) направиться вулицею Миру, проспектом Незалежності до Алеї Слави, де орієнтовно о 10:45 відбудеться прощальна церемонія.

▪️ По її закінченню  (орієнтовно 11.05) траурний кортеж прослідує наступним маршрутом: проспект Незалежності до магазину "Вам Сам" (піша хода), далі автотранспортом - вулицею Звенигородська, Юрківська, через село Юрківка, до магазину "Дарина" в селі Стецівка, поряд якого проживають батьки Героя – там відбудеться панахида.

▪️По завершенню панахиди (орієнтовно 12:25) остання земна дорога Героя до місця вічного спочинку  проляже вулицями Хрещатик, Молодіжна та Київська.

🙏 Віддамо останню шану Герою гідно!