Подорожі до Європи для підприємців-початківців від Erasmus for Young Entrepreneurs!

Дата: 22.04.2024 17:14

Це можливість поїхати до Європи, щоб протягом кількох місяців працювати пліч-о-пліч з досвідченими підприємцями.Фото без опису

Ви обміняєтеся досвідом, краще зрозумієте іноземний ринок, розширите мережу професійних знайомств та прокачаєте скіли, що знадобляться для розвитку власного бізнесу. Програма покриє витрати на проживання.

Це обміни для підприємців, які:

✅ лише мріють відкрити свою справу або вже мають не більше як три роки підприємницького досвіду;

✅ знають англійську на рівні B2 або вище.

Що ви отримаєте?

✨ До трьох місяців роботи пліч-о-пліч з досвідченими підприємцями у Європі. Ви можете поїхати до однієї з 27 країн ЄС, Албанії, Боснії і Герцеговини, Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії, Косово, Чорногорії, Північної Македонії, Сербії, Молдови або Туреччини.

✨ Щомісячну стипендію на проїзд, проживання тощо.

✨ Практичний досвід, персоналізовані поради та обмін ідеями.

✨ Розуміння особливостей ведення бізнесу на ринках Європи.

✨ Мережу потенційних партнерів, постачальників і клієнтів з Європи.

🌱 Програму Erasmus for Young Entrepreneurs фінансує Європейська Комісія. В Україні обміном опікується Молодіжна громадська організація «Нове покоління Європи».

⏰ Дедлайн: 30 червня, 23:59 (Київ).

✍️ Деталі та заявка: https://bit.ly/4aOKZJe.