Найстаршій жительці села Чичиркозівка сьогодні виповнилось 90 років

Дата: 22.04.2024 17:18

Фото без описуСьогодні Лисянська Євдокія Мифодіївна – найстарша жителька Чичиркозівки, відзначає своє 90-річчя.

З поважним ювілеєм  від імені міського голови та всієї громади довгожительку привітав заступник міського голови Юрій Кубявка, а також актив села.

Побажали ювілярці міцного здоров'я, активного довголіття, побільше позитивних емоцій, які звичайно продовжують життя та додають сил і наснаги.

Фото без описуФото без опису

Марія Мифодіївна працювала на Юрківській ТЕЦ. Має одну доньку, яку сама виховувала та ставила на ноги і яка нині мешкає в Дніпропетровську. Незважаючи на поважні роки Марія Мифодіївна сама чудово справляється з господарством, адже в селі без нього не можна.

Тож нехай довголіття триває ще довго, щоб дочекатись перемоги і побачити розквіт нашої держави.