25 квітня у міському Палаці культури відбувся обласний концерт - зустріч аматорських хорових колективів ветеранів праці "Зустріч друзів"

Дата: 26.04.2024 15:07

Це захід, який організував Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи Черкаської обласної ради у співпраці з відділом культури і туризму Ватутінської міської ради.

Вже вкотре наше місто з радістю приймає колективи однодумців, ветеранів праці, які щиро захоплюються піснею, віддано працюють та вдосконалюють свою майстерність.

Свято розпочалося з вітального слова міського голови Олександра Заборовця.

Теплими словами до всіх присутніх звернулась директор Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Іванова Таміла Василівна, яка привітала учасників, побажала міцного здоров’я, творчої наснаги та вручила керівникам хорових колективів дипломи про участь у концерті-зустрічі.

До вітань приєднався секретар Ватутінської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Юрій Мамайсуров. Він також вручив подарунок для ювіляра – керівника народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Оберіг» Віктора Лещенка.

Фото без описуФото без опису

У концерті взяли участь  11 хорових колективів з усієї області, а саме:

•  народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль “Оберіг” Ватутінського міського Палацу культури;
  • народний аматорський хор ветеранів праці Городищенського міського Палацу культури ім.С.С.Гулака-АртемовськогоТГ;
  • хор ветеранів праці Золотоніського міського Будинку культури;
  • народний аматорський хоровий колектив ветеранів праці Житограй” Чорнобаївського селищного Будинку культури;
  • народний   аматорський хор ветеранів праці Будинку культури   Корсунь-Шевченківської міської ради;
  •  народний аматорський хор ветеранів праці Кам’янського міського Будинку культури;
  • народний аматорський  вокальний гурт Надвечір’я” КЗ “Тальнівського Будинку культури” Тальнівської міської ради;
  • ансамбль народної пісні “Джерело” Ради ветеранів Лисянської селищної ради;
  • колектив ветеранів праці «Злагода»  Центру культури та дозвілля Христинівської міської ради;
  • народний аматорський хор ветеранів  праці «Надвечір’я»  Монастирищенського міського Палацу культури;
  • народний аматорський хор духовної музики “Відродження” Ватутінського міського Палацу культури.

Загалом на святі було більше 200 учасників.

Глядачів приємно вразили життєвий оптимізм та артистизм аматорів такого поважного віку.

Фото без описуФото без опису

Після заходу господарі свята пригостили ветеранів смачною кашею, яку  приготували працівники Ватутінського міського Палацу культури та Ватутінської міської бібліотеки для дорослих.

Цього року частування відбулося завдяки нашим спонсорам, а саме: Петру Мацепі ТМ «Чорні карати», Володимиру Ольховському, який гостинно прийняв хорові колективи на території літнього майданчику «Park House», Валентину Пасісніченку ТМ «Климович», ТОВ «КБВ» та ФОП Сергію Яременку.

Колективи обмінювалися пісенним репертуаром та фотографувалися на згадку.