Водоканал - СТРУКТУРА, ПРИНЦИПИ ФОРМУВАННЯ І РОЗМІР ВИНАГОРОДИ КЕРІВНИКА

1. Відповідно розділу 3 "Контракту з керівником Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал" Ватутінської міської ради  Черкаської облаті" (далі – "Контракт"), за виконання обов'язків, передбачених "Контрактом", Керівнику встановлюється посадовий оклад.
  2. Керівникові за умови схвалення звіту Керівника Органом управління та за поданням заступника міського голови можуть виплачуватись:
  • премія за підсумками роботи за рік відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Органом управління майном;
  • премія за підсумками роботи за квартал відповідно до умов, показників та розмірів преміювання, затверджених Органом управління майном;

У разі допущення на підприємстві нещасного випадку із смертельним наслідком з вини підприємства премія та винагорода Керівникові не нараховується.