Інформує податкова

10 Жовтня, 2023 р., 15:48
Починаючи з 2023 року фізичні особи, які мають у власності або в оренді земельні ділянки, які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за попередній звітний рік, скорочено - МПЗ.
10 Жовтня, 2023 р., 08:22
У зв’язку з надходженням на адресу ДПС численних запитань щодо особливостей здійснення розрахунків із споживачами при продажу товарів у мережі Інтернет, із використанням послуг експедиторів (логістичних компаній) та кур’єрів (перевізників),
05 Жовтня, 2023 р., 14:58
Коротка відповідь: документом, що свідчить про здавання виручки до банку та є підтвердженням оприбуткування готівки в касі суб’єктів господарювання, є:
05 Жовтня, 2023 р., 14:45
За cічень-вересень нинішнього року платники Черкаської області до бюджетів усіх рівнів сплатили 17,9 млрд грн податків, зборів та платежів.
04 Жовтня, 2023 р., 19:31
Мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС доступний користувачам. Застосунок можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS!
04 Жовтня, 2023 р., 09:46
Розмір штрафних санкцій у межах Закону України № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» – зменшений.
03 Жовтня, 2023 р., 08:33
Надаємо детальну інформацію щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором дохід у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується внутрішньо переміщеним особам міжнародними благодійними організаціями.