29 сесія пройшла при злагодженій роботі депутатів

Дата: 25.08.2022 12:21

Фото без описуДо розгляду на черговій 29-й сесії міської ради, яка відбулась сьогодні,  депутатам було запропоновано 21 проект рішень. Попередньо всі питання були ними детально опрацьовані на спільному засіданні депутатських комісій та рекомендовані до розгляду на сесії.

Фото без описуДепутати на пленарному засіданні затвердили звіт про виконання бюджету Ватутінської  міської територіальної громади за 6 місяців 2022 року, фінансові звіти комунальних підприємств за другий квартал поточного року, зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради", Положення про порядок встановлення, демонтажу, перенесення та обліку пам’ятників, пам'ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Ватутінської міської територіальної громади, внесли зміни до бюджету громади, ухвалили рішення про нагородження Почесними грамотами міської ради, а також розглянули низку земельних питань та питань комунальної власності.

Варто зазначити, що всі рішення депутатами прийняті одноголосно.