Подяка за віддане служіння Батьківщині

Дата: 26.08.2022 10:31

Фото без описуМи безмежно вдячні нашим захисникам, які відвойовують у ворога нашу незалежність, землі предків та здобувають мир для України.

Серед них багато наших земляків та переселенців, яких доля пов'язала з нашою громадою.

Один з них солдат Ілля, який нині проходить військову службу за мобілізацією гранатометником механізованої роти механізованого батальйону однієї з військових частин.

Нещодавно на адресу міського голови від командира військової частини, де служить Ілля,  прийшла подяка за його дисциплінованість, працьовитість, віддане служіння Українському народові, відмінне виконання поставлених завдань, зразкову військову дисципліну.

Своєю нелегкою службою Ілля гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі та підтримує високий авторитет Збройних Сил України.

Ми пишаємось нашими захисниками. Бажаємо їм козацької міці, військової мудрості, незламної мужності, стійкості та успіхів на всіх фронтах.

ЧЕКАЄМО ДОДОМУ З ПЕРЕМОГОЮ!!!