Запрошуємо на благодійний ярмарок

Дата: 26.08.2022 11:55

Фото без описуШановні мешканці та гості Ватутінської міської територіальної громади!!!

28.08.2022 на Площі Соборності (біля міського Палацу культури) з 11-00 до 14-00 відбудеться благодійний ярмарок "В ЄДНОСТІ МИ СИЛА!!!"

У тяжкі для нашої держави часи дуже важливо обєднатися задля великої мети – нашої Перемоги!

Задля допомоги  нашим Збройним силам до заходу зголосилися долучитися не тільки  мешканці громади, а й гості з числа внутрішньо переміщених осіб з Харківської та Донецької областей, які прикладуть максимум зусиль аби потішити присутніх всілякими смаколиками та поробками власного виробництва.

Кошти зібрані на ярмарку, будуть внеском нашої громади у майбутню Перемогу і передані на потреби ЗСУ.