З нагоди Дня громади відбулись урочистості

Дата: 29.08.2022 12:39

Фото без описуУ неділю жителі та гості міста і навколишніх сіл відсвяткувала День Ватутінської міської територіальної громади та День шахтаря. Зі святом всіх привітав міський голова Олександр Заборовець. У своєму виступі він подякував за єдність дій і мрій, за спільну працю на благо громади, краю та України, за плідну волонтерську діяльність по допомозі захисникам, що боронять Україну від ворога, та переселенцям із зон бойових дій.

Висловив особливі слова подяки народному депутату Сергію Нагорняку, обласним депутатам Олександру Коваленку, В'ячеславу Бабенку та Семену Радченку,  голові Звенигородської районної військової адміністрації Юрію Піковському, депутатському корпусу міської ради та керівникам підприємств, які є надійними помічниками у вирішенні проблем нашої громади.

Побажав всім козацького здоров’я, міцної волі, сили духу, безмежної любові до свого краю та впевненості в завтрашньому дні, мирного неба,  злагоди та достатку в кожній родині, та найшвидшої перемоги над рашистами.

Загиблих у запеклій боротьбі проти російської агресії захисників України вшанували хвилиною мовчання.

Далі урочистості продовжились відзначенням жителів за визначні досягнення та здобутки.

Присутній на святі депутат обласної ради Олександр Коваленко вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради першому заступнику міського голови Зої Ляпун - за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування та з нагоди ювілею.

Почесні грамоти міської ради міський голова Олександр Заборовець  вручив жительці села Чичиркозівка, учасниці аматорського гурту "Джерело" Лідії Андріївні Грогуленко, кухару Ватутінського ліцею №2 Тетяні Олександрівні Музиченко, фізичній  особі підприємцю  села Стецівка Валерію Анатолійовичу Стеценку, депутату міської ради VIII скликання Ярославу Адамовичу Лупаїну, директору ТОВ "ГАЛЄН-1" Олександру Васильовичу Таранушенку, комірнику Ватутінського ліцею №2 Світлані Борисівні Чалій.Було озвучено про нагородження Почесними грамотами Ватутінської міської ради медичного директора, лікаря-отоларинголога міської лікарні  Вікторії Вікторівни Береговенко, головного агронома сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю імені Ватутіна села Юрківка Володимира Васильовича Мельника та директора ТОВ "Комбінат баранкових виробів" Миколи Володимировича Шабельника.  На святі з об'єктивних причин вони не були присутні, але відзнаки їм будуть вручені обов'язково.

Почесними грамотами виконавчого комітету було відзначено ветеранів шахтарської праці Григорія Севастьяновича Бабенка та  Бориса Івановича Шевченка.

Фото без описуФото без опису

За визначні заслуги перед громадою в різних галузях і сферах діяльності, активну громадську позицію Почесні грамоти виконавчого комітету Ватутінської міської ради міський голова вручив діловоду виконавчого комітету Ватутінської міської ради, ветерану служби в органах місцевого самоврядування, жительці села Чичиркозівка Ользі Миколаївні Залозі, завідувачу Чичиркозівським сільським клубом Любові Володимирівні Карамчук, слюсарю з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики 5 розряду Ватутінського комунального підприємства теплових  мереж Олександру Юрійовичу Катку, жительці села Юрківка, фізичній особі підприємцю, волонтеру Ірині Олександрівні Любченко,  практичному психологу Ватутінського ліцею №2 Оксані Василівні Михайленко, фізичній особі підприємцю села Стецівка  Валентину Івановичу Пасісніченку, лікарю-педіатру комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Ватутіне Черкаської області" Ніні Іванівні Решетніковій, прибиральниці виробничих приміщень автотракторної експлуатаційно-ремонтної служби Ватутінського комунального виробничого підприємства "Водоканал"  Вірі Павлівні Суворовій та трактористу Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства Володимиру Івановичу Яцуну.

Фото без описуФото без опису