Наша допомога протягом тижня

Дата: 02.09.2022 15:10

Фото без описуДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ФРОНТОВИМ РАЙОНАМ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

- Забезпечено необхідними речами 4-х жителів громади, які відправляються на війну.

- Передано передачу від громади військовослужбовцям ЗСУ в Харківську область та м. Славянськ (продукти харчування, засоби гігієни, одяг, солодка випічка).

- Передано родинам військовослужбовців, які проходять службу в ЗСУ), продукти харчування, засоби гігієни, взуття, одяг для формування передач бійцям на фронт.

ЩИРА ПОДЯКА:

- Ватутінському осередку ГО Січ за збір та доставку нашим військовим гуманітарної допомоги.

- Працівникам дошкільних установ відділу освіти за виготовлення солодкої випічки для наших захисників.

- Надії Забродовій за організацію закупівлі тканини та пошиття балаклав для військових.

- Обласній організації Товариства Червоного Хреста за надану гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.

- Приватному підприємцю Петру Мацепі за безкоштовну доставку допомоги власним транспортом.

- Юним майстрам Владиславу Могилі, Софії і Костянтину П'явкам, Катерині Гоменюк, які збирають кошти для воїнів ЗСУ продаючи виготовлені прикраси з бісеру.

- Волонтерам та всім небайдужим громадянам, які підтримують та надають допомогу вимушеним переселенцям, долучаються до збору гуманітарної допомоги Збройним Силам України та постраждалим від війни регіонам.

- Всім, хто перераховує кошти благодійній організації "Єдність та порозуміння", плетуть кікімори.