Молода родина медиків отримала службову квартиру

Дата: 06.09.2022 09:16

Вчора молода родина медиків отримала ордер на службове житло. Це завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії міської лікарні Костянтин Скоромний, дружина якого, також медик, нині знаходиться у відпустці після народження меншої доньки.

Вручаючи ордер, міський голова Олександр Заборовець побажав молодій сім'ї натхнення, всіх благ, успіхів на професійній ниві, щастя і достатку у житті, мирного неба та побільше радісних днів.

Міське керівництво зацікавлено в кваліфікованих спеціалістах і робить все можливе, щоб фахівці залишались у громаді, адже це значно поліпшить якість надання медичних послуг населенню та розширить їх перелік. А це, у свою чергу, позитивно впливатиме на розвиток медичного закладу.