Результати проведення громадського обговорення з питань перейменування

Дата: 06.09.2022 19:20

Фото без описуНа підставі протоколу засідання комісії з найменування та перейменування населеного пункту, вулиць, провулків, проспектів, площ, закладів, скверів та пам’ятних знаків Ватутінської міської територіальної громади від 14.07.2022 було оголошено проведення громадського обговорення з метою з’ясування громадської думки з питання перейменування топонімів Ватутінської міської територіальної громади.

Оголошення про проведення громадського обговорення було розміщено на сторінці Ватутінської міської ради в соціальній мережі Facebook та Телеграмі, а також опубліковано на шпальтах газети "Місто робітниче" (№ 28-29 29 липня 2022 року). Обговорення проводилося протягом місяця з 22 липня по 22 серпня 2022 р. шляхом заповнення гул-форми, листування в електронному вигляді, у формі письмових звернень, а також зборів трудових колективів підприємств, установ та організацій.