Отримали подяки за вірне служіння Батьківщині

Дата: 08.09.2022 11:39

Фото без описуНа адресу міської ради продовжують приходити подяки від командування військових частин за мужність, відвагу та патріотизм бійців з нашої громади, які несуть віддану службу по захисту країни від ворога.  Наразі отримали подяки на двох наших земляків Романа та Сергія.

Ми пишаємось нашими захисниками та висловлюємо щирі слова подяки батькам Сергія - Віктору Івановичу та Світлані Вікторівні, а також мамі Романа - Людмилі Олексіївні, які виховали своїх синів патріотами держави, дисциплінованими, з високим почуттям відповідальності за виконання доручених справ та поставлених завдань.

Нехай оберігає їх та всіх наших воїнів Пречистая Богородиця, заступає від бід, нещасть та ворожої кулі.

Повертайтесь з перемогою, наші доблесні Герої.

Слава ЗСУ! Слава Україні!