Продовжується співпраця з міжнародною гуманітарною організацією World Central Kitchen

Дата: 08.09.2022 15:30

Фото без описуСьогодні з гуманітарною місією в громаді знову перебували представники міжнародної гуманітарної організації  World Central Kitchen. Вони привезли  для внутрішньо переміщених осіб чергову партію продуктових наборів. Цього разу було видано 756 пакунків.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Переселенці, що проживають в місті,  отримували допомогу  біля приміщення колишнього медичного училища. Ті, хто проживають у селах,  в приміщеннях колишніх сільських рад.

Фото без описуФото без опису

Щиро дякуємо міжнародній гуманітарній організації  World Central Kitchen за підтримку осіб, які вимушені були покинути домівку внаслідок вторгнення в Україну рашистських військ, та сподіваємось на подальшу співпрацю.