Допомагаємо і разом наближаємо перемогу

Дата: 09.09.2022 15:17

Фото без описуДОПОМОГА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ ТА ФРОНТОВИМ РАЙОНАМ ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ

- Забезпечено сухпайками та аптечками 4-х жителів громади, які відправляються на війну.

- Передано військовослужбовцю з громади тушонку, рибні консерви, чай, випічку, цигарки.

- Передано військовослужбовцю з громади на Харківщину випічку, тушонку, взуття,  елементи одягу.

- Передано через дружину військовослужбовцю 53 банки тушонки, 22 банки рибної консерви, цукор, консервовані огірки та помідори, вівсянку

- На Звенигородську поліцію для співробітників, які їдуть на службу передано 50 банок каші з м'ясом, крупу пшеничну, салати, консервовані огірки, вівсянку,  випічку, засоби гігієни.

ЩИРА ПОДЯКА :

- Міжнародній гуманітарній організації World Central Kitchen за надані продуктові набори для внутрішньо переміщених осіб

- Працівникам дошкільних установ відділу освіти за виготовлення солодкої випічки для наших захисників.

- Мельник Володимиру і Зої  Ляпун за придбання для військовослужбовців цигарок.

- Працівникам структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, а також працівникам освітніх закладів за виготовлення для військових маскувальних сіток

- Волонтерам та всім небайдужим громадянам, які підтримують та надають допомогу вимушеним переселенцям, долучаються до збору гуманітарної допомоги Збройним Силам України та постраждалим від війни регіонам, а також здійснюють іншу благодійну діяльність.

- Всім, хто перераховує кошти благодійній організації "Єдність та порозуміння".